„Prawa Sukcesu Napoleona Hilla w Pigułce” to książka od lat wyczekiwana, która nareszcie ujrzała światło dzienne. Napoleon Hill poświęcił 25 lat na badanie mocy własnych przekonań i ich roli w odniesieniu sukcesu przez przeciętnego człowieka, ten czas pozwolił na stworzenie teorii która dzisiaj jest podstawą filozofii sukcesu.

Maria Anna Furman – v-ce Prezes Zarządu Fundacji Wzajemnej Pomocy „ARKA”, autorka "Praw Sukcesu Napoleona Hilla w Pigułce", autorka tekstów piosenek, również zaangażowana w zdrowy styl życia i medycynę naturalną opartą na aloesie - poświęciła swój czas aby wyciągnąć esencję z XVI Praw Sukcesu zapisanych w 16 tomach i zamknąć ją w jednej książce, by każdy mógł potraktować tę książkę jako obowiązkową lekturę do życia. Opracowanie z XVI Praw Sukcesu w Pigułce to książka dla każdego, kto chce żyć w harmonii i równowadze, to książka która może uczynić życie człowieka tylko lepszym.

Kiedy robisz tylko to, za co ci płacą, nie ma nic niezwykłego, co przyciągnęłoby przychylne komentarze na temat danej transakcji. Ale kiedy dobrowolnie robisz więcej niż to, za co ci płacą, działania twoje przyciągają przychylną uwagę wszystkich osób związanych jakoś z tą transakcją. A to z kolei posuwa cię jeszcze o krok w stronę ugruntowania reputacji, która w rezultacie puści w ruch prawo rosnących zysków, aby pracowało dla ciebie. Ponieważ ta reputacja stworzy zapotrzebowanie na twoje usługi wśród szerokiego kręgu odbiorców.

 

Kochać pochwały, ale nie wielbić je; oraz bać się nagany, ale nie wpadać przez nią w przygnębienie — to dowód posiadania dobrze wyważonej osobowości.

Aby zamówić książkę możesz skorzystać ze strony Złote Myśli

maf

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: mariaannafurman.com

Nikt ci nie dał szansy?
Czy kiedykolwiek wpadło ci do głowy,
aby samemu stworzyć szansę dla siebie?

 

Czas jest tą potężną ręką, która kołysze
odwieczną kołyskę postępu i pielęgnuje
walczącą ludzkość przez ten okres,
kiedy człowiek potrzebuje ochrony
przed własną niewiedzą.